Tip našich čajmenů

Hele, zastav se na pár minut a pohleď na tuto čajovou vývěsku! Ano, ano, včera ji sem postavili naši čajmeni. Tak přesně tady najdeš to nejlepší z celé naší čajové nabídky. Možná se ti to zdá trochu subjektivní, ale my pijeme čaj všude a máme bohaté zkušenosti! Ochutnáváme jak čerstvé čaje z naší stálé nabídky, tak také čaje zcela nové. Pokud nevíš, co chceš, v klidu vyber tady a litovat nebudeš!

 
22
400122400

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • DJ Gopaldhara Wonder Gold Tip čajmenů Nová sklizeň 2017 Kód: 1185/VZO
  Vyprodáno

  Výběrový, první lot z nejvýše položených částí zahrady (v nadmořské výšce přes 2000 m.n.m.). Lístky čajovníků zde dorůstají pomaleji při extrémních podmínkách, čímž se v nich tvoří větší množství aromatických látek.

  od 78 Kč / ks
 • Gruzie Traditional Tip čajmenů Nová sklizeň 2017 Kód: COZ2GT-DV
  Vyprodáno

  Velmi dobrý originální čaj z nově obnovených zahrad v gruzínské oblasti Ozurgeti. Je zpracován jako celolistový a dává nám v šálku zlatooranžový nálev nasládlé jemně medové chuti s tóny sladu a karamelu.

  od 22 Kč / ks
 • Jin Mao Feng Tip čajmenů Nová sklizeň 2017 Kód: CC3JM-DV
  Vyprodáno

  Jin Mao Feng, v českém překladu Zlaté ochmýřené vrcholky, představuje prvotřídní čínský červený čaj pocházející z provincie Yunnan. Pečlivě vybrané vrcholové výhonky zlatavé barvy dávají po zpracování vzniknout jemnému stejnosměrně svinutému hnědočernému listu. V šálku pak můžeme vychutnat nálev plné chuti s lehce natrpklým tónem.


  od 36 Kč / ks
 • Meng Ding Si Bei Xiang (Vůně čtyř šálků) Tip čajmenů Nová sklizeň 2017 Kód: CZ4MD-DV
  Vyprodáno

  Český název "Vůně čtyř šálků" nám napovídá mnohé o charakteru tohoto čaje, který se odhaluje postupně ve čtyřech nálevech. V každám z nich se totiž uvolní jedna ze čtyř vůní, které v sobě Meng Ding Si Bei Xiang ukrývá.

  od 32 Kč / ks
 • nokcha1 Tip čajmenů Kód: COZ5N-DV
  Vyprodáno

  Nokcha, v překladu zelený čaj, je pěstovaná na svazích slavného pohoří Jirisan rozkládajícího se v jihokorejské oblasti Hadong. Tento čaj pocházející z polodivokých čajovníků je sbírán i zpracováván výhradně ručně ve vymezeném období. V šálku se nám odmění nálevem svěží jarní vůně a krémově smetanové chuti s velmi dlouhým sladce květinovým dozvukem.

  od 84 Kč / ks
 • Yin Zhen (Stříbrné jehly) Tip čajmenů Nová sklizeň 2017 Kód: 86/VZO
  Vyprodáno

  Čaj, který se objevil roku 1796, patří mezi nejznámější bíle čaje v Číně. Pro výrobu se sklízí mladé silně ochýřené tipsy čajovníku kultivaru Fu Ding Da Bai Cha. U nás můžete tento čaj vidět také pod názvem "Stříbrné jehly". Čaj se připravuje tradiční metodou sušením na slunci.

  od 51 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.