Doprava a platba

PPL

Pracovnici společnosti PPL doručí balík na místo určené adresátem. O stavu balíku dodavatel komunikuje s adresátem prostřednictvím e-mailové a SMS komunikace. V den doručení budeš informován prostřednictvím SMS s časem doručení v rozmezí 2 hodin.

  • Sledování zásilky Track&Trace - pokud chceš vědět o pohybu své zásilky, využij službu Sledování zásilek na internetových stránkách PPL. Do kolonky v odkazu stačí pouze zadat číslo Vašeho balíku, které ti zašleme na e-mailovou adresu po jeho odeslaní.
  • Více informaci na stránkách PPL.

 

Cena služby - 95 Kč, s dobírkou - 110 Kč.


Zásilkovna

Tvůj balík bude uložen k vyzvednutí na zvoleném výdejním místě společnosti Zásilkovna.cz. Místo vyzvednutí balíku si sám vybereš v rozbalovací liště v nákupním košíku. Aktuální seznam míst je k dispozici na stránkách Zásilkovny.

  • Nejlevnější varianta doručení.
  • Balík si můžeš vyzvednout na zvoleném výdejním místě kdy se ti to hodí - uložen bude po dobu 7 dní (po prodloužení až 21 dní).
  • O odeslání balíku a době jeho vyzvednutí budeš informován prostřednictvím sms a e-mail komunikace.
  • Sledování zásilky Track&Trace - pokud chceš vědět o pohybu své zásilky, využij službu Sledování zásilek na internetových stránkách Zásilkovny. Do kolonky v odkazu stačí pouze zadat trasovací číslo, které ti zašleme na e-mailovou adresu po odeslání balíku.
  • Výdejní místa neslouží pro uplatnění reklamace. Ve výdejním místě prozatím není možné platit kartou.

 

Cena služby - 55 Kč, s dobírkou - 70 Kč.


Osobní odběr

Převzetí balíku (po platbě předem na účet) je možné v čajovně U Sýkorova mostu na adrese 28. října 289/2, 702 00 Ostrava. O tom, že je balík připraven k vyzvednutí, budeme adresáta informovat e-mailem.

Otevírací doba čajovny:

Pondělí až čtvrtek: 10:00 - 22:00

Pátek: 10:00 - 23:00

Sobota: 14:00 - 23:00

Neděle: 14:00 - 22:00

Zdarma.


Doprava zdarma

Doprava zdarma při jakékoliv objednávce v hodnotě 1 500 Kč a více.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.