Darjeeling Second Flush 2017

Letní sklizeň se provádí od konce května a trvá až do příchodů prvních monzunových dešťů, což odpovídá polovině června. Je to sklizeň, kdy je chuť čaje plná a vyzrálá a aroma je zcela originální a v čajovém světě ojedinělé – muškátové. Především díky tomuto aroma se druhé sklizně čajový svět nemůže dočkat. Second flush se může směle řadit k tomu nejlepšímu z celosvětové roční produkce čaje a taktéž nebývá levnou záležitostí. Lístky jsou v porovnání s první sklizní tmavších, světle až tmavě hnědých barev, neboť podléhají ještě o něco delší oxidaci. Stále je zde však podíl zelenějších lístků a také zlatavých ochmýřených výhonků.

 
47
445147445

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Avongrove Euphoria Nová sklizeň 2017 Kód: 1263/VZO
  Vyprodáno

  Letní sklizeň čaje z organické zahrady Avongrove, která se rozprostírá v údolí Rungbong v nadmořské výšce 670 až 1800 metrů. Čaj má vyšší obsah stříbřitých a zlatavých tipsů a disponuje příjemnou ovocnou vůní a a chuť evokující zralé tóny citrusových plodů s dlouhým, lehce svíravým aftertastem. Čajová zahrada Avongrove produkuje certifikovaný organický čaj. Certifikát získala od Control Union Certifications pro JAS (Japonsko), USDA (USA), Evropskou unii a Indii, také je certifikovaná od HACCP.

   

  od 93 Kč / ks
 • Gielle DJ SF Nová sklizeň 2017 Kód: 1317/VZO
  Vyprodáno

  Lahodný čaj z letní sklizně v Darjeelingu. Zaujme zlatooranžovou barvou nálevu, decentně ovocnou vůní a hladkou, ovocnou chutí s lehkými dřevitými tóny příjemným náznakem muskatelu, který ještě dlouze doznívá na jazyku.

  od 47 Kč / ks
 • Rohini Enigma Nová sklizeň 2017 Kód: 1257/VZO
  Vyprodáno

  Letní sklizeň čaje ze zahrady Rohini, která se rozprostírá se v údolí Kurseong v Darjeelingu. Čajový list je výborně ručně zpracovaný, tmavšího, hnědě stříbřitého vzhledu. Nálev překvapí hnědo oranžovou barvou a plnou vyváženou chutí, ve které je cítit exotické ovoci, květy růže a pomeranče.

  od 63 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.