Goomtee

 
Nová sklizeň 2017 Efekt lupa
 

Jarní Darjeeling ze zahrady Goomtee, která se rozkládá v nadmořské výšce 900 až 1800 m. n. m. Její přiměřeně chladné podnebí a dostatek srážek jsou ideální kombinací pro vznik kvalitního čaje. Usušené listy jsou pečlivě zpracované, pravidelně rolované s podílem tmavších i zelených listů. Nálev je zlatavě oranžový s květinovým a bylinkovým aroma.

 

72 Kč
Kategorie Darjeeling First Flush 2017
Zvolte variantu
Kód produktu 1143/VZO Balení: vzorek 10 gramů Vyprodáno 72 Kč
   
 

Jarní Darjeeling ze zahrady Goomtee, která se rozkládá v nadmořské výšce 900 až 1800 m. n. m. Její přiměřeně chladné podnebí a dostatek srážek jsou ideální kombinací pro vznik kvalitního čaje. Usušené listy jsou pečlivě zpracované, pravidelně rolované s podílem tmavších i zelených listů. Nálev je zlatavě oranžový s květinovým a bylinkovým aroma.

Tento čaj byl zpracován v tzv. mikrolotech označených jako EX / EXN. Jedná se o poměrně exkluzivní várky čaje - jde o velmi malé množství zcela prvního jarního čaje (cca 10 kg), který se zpracovává mnohem snáze, než je tomu v případě několikasetkilogramových lotů produkovaných v dalších obdobích.

Nepili jste ještě tento čaj a chtěli byste jej nejdříve ochutnat? Objednejte si pouze jeho vzorek nebo si sestavte vlastní degustační sadu různých čajů, které vás v našem e-shopu zaujaly! U produktu stačí vybrat variantu "vzorek 10 gramů".


Jak čaje balíme:

Čajové předplatné a jednorázové degustační sady – čaje pro tyto produkty jsou zabalené v papírových zip sáčcích.

Vlastní degustační sada a degustační vzorek – čaje pro tyto varianty jsou balené v plastových zip sáčcích.

50 a 100 gramové množství čaje – čaje pro tyto varianty balíme do papírových sáčků, které uzavíráme pomocí spony.

Původ: Indie, Darjeeling, zahrada Gomtee
Čajová sorta: černý čaj
Sklizeň: jarní sklizeň (first flush)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.