Kreativní bylinková sada

Jste nadšenci do bylinek a míchání bylinných směsí, nebo znáte někoho, pro koho jsou bylinky vášní? Naše kreativní bylinková sada může být ideálním dárkem určeným pro každého, kdo rád vytváří lahodné bylinkové čaje a také pro ty, kteří s bylinkami teprve začínají.

Jelikož nás vyjma čajů baví i svět bylinek a sestavování rozličných bylinných směsí, které prezentuje na našem magazínu v sekci Receptář bylinných čajů, rozhodli jsme vytvořit originální bylinkovou sadu. Díky ní si můžete svépomocí namíchat vlastní bylinkovou směs, kterou můžete následně obdarovat své blízké nebo s ní sami sobě udělat radost. Může být také originálním firemním dárkem pro vaše zaměstnance!

Objednávat si tuto sadu můžete do 31.10. 2017 a to buď skrze zprávu na naší facebokové stránce nebo za pomocí emailové adresy info@more-caje.cz. Cena jedné kreativní bylinkové sady je 150 korun českých (nejsme plátci DPH).

V sadě najdete celkem 7 druhů českých bylin, papírové sáčky na namíchanou bylinkovou směs, sponky na uzavření sáčků, visačky, na které můžete napsat darování, ozdobné provázky na uchycení visačky, obrázkové nálepky na papírové sáčky (na ně můžete napsat vlastní název směsí, její složení a také je můžete dle své fantazie vymalovat), papír s obrázkovým návodem na namíchání a vytvoření bylinné směsi a druhý papír s příkladem dvou bylinkových směsí, které je možné z bylin namíchat a návodem na přípravu bylinkového čaje.

Dopřejte sobě i blízkým originální dárek!

darkovy balicek1

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.