Zimní rakytníkování

 
  • 1 z 2
 

V zimě se potřebuje zahřát každý! Sychravé počasí nám příliš neprospívá, takže šup do postele a připravte si chuťově vyladěnou bylinnou směs, ve které se snoubí svěží chuť sušených jablek, pálivý zázvor a perfektní životabudič v podání sušených rakytníkových plodů. Tato směs vám připomene radostné chvilky léta nejen během zimy, kdy nás krásně zahřeje, ale také během jara či podzimu, kdy prostě občas potřebujeme příjemně osvěžit. Tuto bylinnou směs lze popíjet horkou i studenou, jak je libo!

Dostupnost Vyprodáno
60 Kč    
Kód produktu BS4
Kategorie Bylinné směsi
 

Sušené plody v bylinkové směsi v hlavní roli? Proč ne! Zimní rakytníkování vás potěší vyrovnanou chutí bylin výrazných chutí, skvělého rakytníku, osvěžujícího jablka i příjemně pálivého zázvoru. Nač ještě čekat! Dejte si pauzu a připomeňte si radostné chvilky léta s touto netradiční bylinnou směsí.

V bylinné směsi naleznete následují bylinky:

  • Nať meduňky lékařské (Melissa officinalis)
  • Nať mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum)
  • Květ měsíčku lékařského (Clendula officinalis)
  • oddenek zázvoru
  • sušené jablko
  • sušený rakytník

Pro malé děti do 6 let, těhotné a kojící ženy a alergiky platí jistá omezení pro konzumaci bylinných nálevů. Proto užití této bylinné směsi předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pokud se chcete více dozvědět o účincích jednotlivých bylin, musíme vás odkázat na osvědčené internetové zdroje a tištěnou odbornou literaturu zaměřenou na účinky léčivých rostlin. Zjednodušený přehled účinků léčivých rostlin najdete i na našem magazínu
v herbáři.

Hmotnost 0.06 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.