Venkovská zahrádka

 
  • 1 z 2
 

Bylinná směs Venkovská zahrádka je další z našich směsí, která je reprezentována tradičními druhy bylinek. Jsou v ní obsaženy druhy, se kterými se běžně setkáte ve venkovských zahradách, ale i ve volné přírodě. Při tvorbě této směsi jsme se zaměřili na kombinace druhů s příjemnou chutí a vůní.

Dostupnost Vyprodáno
45 Kč    
Kód produktu BS2
Kategorie Bylinné směsi
 

Venkov, touha po domovu a staré dobré časy charakterizují naši bylinnou směs příznačně nazvanou Venkovská zahrádka. Najdete v ní vonné květy léčivých dřevin, ale nechybí v ní ani bylinky jednoleté a vytrvalé, které bezesporu objevíte ve starých venkovských zahradách.

V bylinné směsi naleznete následují bylinky:

  • Nať meduňky lékařské (Melissa officinalis)
  • Nať mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum)
  • Květ lípy srdčité (Tilia cordata)
  • Květ bezu černého (Sambucus nigra)
  • Květ měsíčku lékařského (Clendula officinalis)

Pro malé děti do 6 let, těhotné a kojící ženy a alergiky platí jistá omezení pro konzumaci bylinných nálevů. Proto užití této bylinné směsi předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pokud se chcete více dozvědět o účincích jednotlivých bylin, musíme vás odkázat na osvědčené internetové zdroje a tištěnou odbornou literaturu zaměřenou na účinky léčivých rostlin. Zjednodušený přehled účinků léčivých rostlin najdete i na našem magazínu
v herbáři.

Hmotnost 0.04 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.