Pozdrav čmeláka Medáka

 
Novinka Efekt lupa
 

Tato bylinková směs je plná medonosných rostlin, které obdivujeme nejen my, ale také včely a čmeláci, kteří si k nim létají pro sladký nektar. Kromě příjemné jemně nasládlé chuti se ovšem můžete těšit i na pestrou krásu květů, které tvoří hlavní složku této bylinkové směsi.

Dostupnost Vyprodáno
60 Kč    
Kód produktu BS6
Kategorie Bylinné směsi
 

Krása květů, lahodná chuť a vzpomínky na venkov charakterizují bylinnou směs Pozdrav čmeláka Medáka, jejíž hlavní složkou jsou rostliny, které běžně najdete v naší přírodě.

V bylinné směsi naleznete následují bylinky:

  • květ lípy srdčité (Tilia cordata) - minimálně 30%
  • květ sedmikrásky chudobky (Bellis perennis)
  • květ měsíčku lékařského (Calendula officinalis)
  • květ bezu černého (Sambucus nigra)
  • nať mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum

Pro malé děti do 6 let, těhotné a kojící ženy a alergiky platí jistá omezení pro konzumaci bylinných nálevů. Proto užití této bylinné směsi předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pokud se chcete více dozvědět o účincích jednotlivých bylin, musíme vás odkázat na osvědčené internetové zdroje a tištěnou odbornou literaturu zaměřenou na účinky léčivých rostlin. Zjednodušený přehled účinků léčivých rostlin najdete i na našem magazínu
v herbáři.

Hmotnost 0.03 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.