Levandulová nálada

 
Novinka Efekt lupa
 

Dopřejte si letní výlet do středomořské oblasti provoněné levandulí. Právě tato květina tvoří nezapomenutelnou složku chuti bylinné směsi Levandulová nálada, v níž jsou kromě levandule namíchány bylinky domácí i ty, které k nám docestovaly již v minulosti z cizích krajin.

Dostupnost Vyprodáno
45 Kč    
Kód produktu BS7
Kategorie Bylinné směsi
 

Vzpomínky na léto, výlet do ciziny i skvělá povzbuzující chuť. To vše jasně charakterizuje bylinkovou směs Levandulová nálada, která vás hodí do pohody. To ovšem neznamená, že si tento nálev můžete připravit jen v letním období. Ba naopak! Skvěle bude chutnat klidně i v zimě, kdy si tak čekání na léto akorát zpříjemníte.

V bylinné směsi naleznete následují bylinky:

  • květ levandule lékařské (Lavandula angustifolia) - minimálně 24%
  • nať mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum)
  • nať meduňky lékařské (Melissa officinalis)
  • list jahodníku (Fragaria vesca)

Pro malé děti do 6 let, těhotné a kojící ženy a alergiky platí jistá omezení pro konzumaci bylinných nálevů. Proto užití této bylinné směsi předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pokud se chcete více dozvědět o účincích jednotlivých bylin, musíme vás odkázat na osvědčené internetové zdroje a tištěnou odbornou literaturu zaměřenou na účinky léčivých rostlin. Zjednodušený přehled účinků léčivých rostlin najdete i na našem magazínu
v herbáři.

Hmotnost 0.03 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.