Chrpové pohlazení

 
  • 1 z 2
 

Bylinné směsi složené z pestrých květů bylinek jsou poslední dobou zvláště oblíbené. Pokud tedy od bylinkové směsi očekáváte i něco jiného, než příjemnou chuť, ale oceníte i estetický aspekt a dekorativní funkci krásných květů, je pro vás směs Chrpové pohlazení to pravé řešení. Směs se skládá z jednoletých i vytrvalých druhů, které rostou na slunném stanovišti a trochu slunce a skvělé nálady vnáší i do této směsi.

Dostupnost Vyprodáno
45 Kč    
Kód produktu BS3
Kategorie Bylinné směsi
 

Krása květů, návrat k tradicím a znovuobjevení charakterizují směs Chrpové pohlazení. Se směsí se přenesete do bylinkového světa barevných květů, které tvoří její nedílnou součást.

V bylinné směsi naleznete následují bylinky:

  • Nať meduňky lékařské (Melissa officinalis)
  • Nať dobromysli obecné (Origanum vulgare)
  • Nať mateřídoušky úzkolisté (Thymus serpyllum)
  • Květ chrpy modré (Centaurea cyanus)
  • Květ měsíčku lékařského (Clendula officinalis)

Pro malé děti do 6 let, těhotné a kojící ženy a alergiky platí jistá omezení pro konzumaci bylinných nálevů. Proto užití této bylinné směsi předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pokud se chcete více dozvědět o účincích jednotlivých bylin, musíme vás odkázat na osvědčené internetové zdroje a tištěnou odbornou literaturu zaměřenou na účinky léčivých rostlin. Zjednodušený přehled účinků léčivých rostlin najdete i na našem magazínu
v herbáři.

Hmotnost 0.04 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.