Bylinkové lesobraní

 
Novinka Efekt lupa
 

Bylinná směs lehké chuti, ve které hrají hlavní roli rostliny, které běžně najdete v lese nebo na jeho okraji. Při ochutnání této bylinné směsi se znovu vrátíte do dětství, kdy jste jezdili na prázdniny na tábor. Možná i právě tam jste některé tyto bylinky v nálevu ochutnali.

Dostupnost Vyprodáno
40 Kč    
Kód produktu BS5
Kategorie Bylinné směsi
 

Láska k domovu, tradice i obdiv k čisté přírodě, to jsou slova charakterizující tuto jedinečnou bylinnou směs, ze které si můžete připravit lahodný nálev během celého roku. Navíc se dá pít i studený!

V bylinné směsi naleznete následují bylinky:

  • list jahodníku (Fragaria vesca)
  • list maliníku obecného (Rubus idaeus)
  • list ostružiníku obecného (Rubus fruticosus)
  • řezaný plod růže šípkové (Rosa canina)

Pro malé děti do 6 let, těhotné a kojící ženy a alergiky platí jistá omezení pro konzumaci bylinných nálevů. Proto užití této bylinné směsi předem konzultujte se svým ošetřujícím lékařem.

Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 ze dne 20.12.2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin nemůžeme jako prodejci u tohoto produktu uvádět žádná Radou neschválená výživová a zdravotní tvrzení. Pokud se chcete více dozvědět o účincích jednotlivých bylin, musíme vás odkázat na osvědčené internetové zdroje a tištěnou odbornou literaturu zaměřenou na účinky léčivých rostlin. Zjednodušený přehled účinků léčivých rostlin najdete i na našem magazínu
v herbáři.

Hmotnost 0.03 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.