Bylinné směsi

Na naši bylinářku se obrací návštěvníci z mnoha důvodů. Z touhy po zdraví, kráse nebo dobré náladě z toho, že pro sebe dělají něco smysluplného. „Zkrátka!“ dává se do řeči bylinářka. „Mám tu kolekci originálních bylinných směsí a již jejich názvy vystihují, co jsem těmito balíčky plnými radosti chtěla sdělit. Všechny bylinky jsem vybírala s tou největší pečlivostí a při skládání receptury pro mě byla důležitá specifická a nezaměnitelná chuť dané kombinace bylin, ale také vzhledové vlastnosti sušených bylinek a jejich účinky. Všechny bylinkové balíčky se skládají kromě sušené natě a listů také z květů, které směs nevšedně zkrášlují a dodávají jí další rozměr, který jistě oceníš, pokud od bylinných nálevů kromě příjemné aromaterapie a skvělého chuťového zážitku očekáváš i zajímavé vzhledové vlastnosti, na které se mnohdy při sestavování směsí zapomíná. Věřím, že mé bylinné směsi potěší všechny tvé smysly a pohladí nejen v žaludku, ale i na duši.“

 
40
295140295

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

 • Bylinkove lesobrani eshop Novinka Kód: BS5
  Vyprodáno

  Bylinná směs lehké chuti, ve které hrají hlavní roli rostliny, které běžně najdete v lese nebo na jeho okraji. Při ochutnání této bylinné směsi se znovu vrátíte do dětství, kdy jste jezdili na prázdniny na tábor. Možná i právě tam jste některé tyto bylinky v nálevu ochutnali.

  40 Kč / ks
 • Chrpove pohlazeni Kód: BS3
  Vyprodáno

  Bylinné směsi složené z pestrých květů bylinek jsou poslední dobou zvláště oblíbené. Pokud tedy od bylinkové směsi očekáváte i něco jiného, než příjemnou chuť, ale oceníte i estetický aspekt a dekorativní funkci krásných květů, je pro vás směs Chrpové pohlazení to pravé řešení. Směs se skládá z jednoletých i vytrvalých druhů, které rostou na slunném stanovišti a trochu slunce a skvělé nálady vnáší i do této směsi.

  45 Kč / ks
 • Chrpove hrnek Kód: 923
  Vyprodáno

  Bylinná směs Chrpové pohlazení v sadě s hrnkem.

  295 Kč / ks
 • Levandulova nalada eshop Novinka Kód: BS7
  Vyprodáno

  Dopřejte si letní výlet do středomořské oblasti provoněné levandulí. Právě tato květina tvoří nezapomenutelnou složku chuti bylinné směsi Levandulová nálada, v níž jsou kromě levandule namíchány bylinky domácí i ty, které k nám docestovaly již v minulosti z cizích krajin.

  45 Kč / ks
 • Pozdrav cmelaka Medaka eshop Novinka Kód: BS6
  Vyprodáno

  Tato bylinková směs je plná medonosných rostlin, které obdivujeme nejen my, ale také včely a čmeláci, kteří si k nim létají pro sladký nektar. Kromě příjemné jemně nasládlé chuti se ovšem můžete těšit i na pestrou krásu květů, které tvoří hlavní složku této bylinkové směsi.

  60 Kč / ks
 • Trezalkova louka Kód: BS1
  Vyprodáno

  Bylinná směs Třezalková louka se skládá převážně z druhů bylinek, které pocházejí z české přírody, ačkoliv se dají bez problému pěstovat i na našich zahradách. Tyto dlouhými léty vyzkoušené bylinky vás zaručeně pohladí po duši a uspokojí vaše chutě.

  40 Kč / ks
 • trezalkova hrnek Kód: 925
  Vyprodáno

  Bylinná směs Třezalková louka v sadě s hrnkem.

  290 Kč / ks
 • Venkovska zahradka Kód: BS2
  Vyprodáno

  Bylinná směs Venkovská zahrádka je další z našich směsí, která je reprezentována tradičními druhy bylinek. Jsou v ní obsaženy druhy, se kterými se běžně setkáte ve venkovských zahradách, ale i ve volné přírodě. Při tvorbě této směsi jsme se zaměřili na kombinace druhů s příjemnou chutí a vůní.

  45 Kč / ks
 • venkovska hrnek Kód: 924
  Vyprodáno

  Bylinná směs Venkovská zahrádka v sadě s hrnkem.

  295 Kč / ks
 • Zimni rakytnikovani Kód: BS4
  Vyprodáno

  V zimě se potřebuje zahřát každý! Sychravé počasí nám příliš neprospívá, takže šup do postele a připravte si chuťově vyladěnou bylinnou směs, ve které se snoubí svěží chuť sušených jablek, pálivý zázvor a perfektní životabudič v podání sušených rakytníkových plodů. Tato směs vám připomene radostné chvilky léta nejen během zimy, kdy nás krásně zahřeje, ale také během jara či podzimu, kdy prostě občas potřebujeme příjemně osvěžit. Tuto bylinnou směs lze popíjet horkou i studenou, jak je libo!

  60 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.