Ostatní země

Mnohé další země produkují čaje výtečné a zájmu čajmena hodné. Jelikož jich sem k nám ale neproudí tolik, nestavěli jsme pro každou takovou zemi samostatné molo s vlastním obchodem, ale dostali jedno společné a právě na něm stojíš. Tak se otoč a zavítej do prostor, kde najdeš třeba korejský čaj Nokcha nebo tradiční Gruzii.

 
22
400122400

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Gruzie Traditional Tip čajmenů Nová sklizeň 2017 Kód: COZ2GT-DV
  Vyprodáno

  Velmi dobrý originální čaj z nově obnovených zahrad v gruzínské oblasti Ozurgeti. Je zpracován jako celolistový a dává nám v šálku zlatooranžový nálev nasládlé jemně medové chuti s tóny sladu a karamelu.

  od 22 Kč / ks
 • nokcha1 Tip čajmenů Kód: COZ5N-DV
  Vyprodáno

  Nokcha, v překladu zelený čaj, je pěstovaná na svazích slavného pohoří Jirisan rozkládajícího se v jihokorejské oblasti Hadong. Tento čaj pocházející z polodivokých čajovníků je sbírán i zpracováván výhradně ručně ve vymezeném období. V šálku se nám odmění nálevem svěží jarní vůně a krémově smetanové chuti s velmi dlouhým sladce květinovým dozvukem.

  od 84 Kč / ks
 • Sikkim Temi Nová sklizeň 2017 Kód: 1314/VZO
  Vyprodáno

  Letní sklizeň lahodného čaje z království Sikkim. List obsahuje pravidelné, světle až tmavě hnědé a někdy též zelené lístky a mnoho tipsů. Vydává lehce kořeněnou, navinulou a zakouřenou vůni s tóny pryskyřice. Nálev je zlatavě narezlé barvy připomínající zralé meruňky. Vůní připomíná vzácná dřeva a svojí chutí pak zralé ovoce a lehkým náznakem badyán.

  od 49 Kč / ks

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.